Tromsø Hang- og Paragliderklubb
Postboks 5171
9284 TROMSØ

 

Styrets sammensetning
Verv Navn E-post Telefon
Leder Morten Kjerstad  mkjerstad@gmail.com  920 97 642
Nestleder Silvia Lutter
Kasserer Håvard Johansen kasserer@thpk.no
Styremedlem 1 Martin Ernstsen
Styremedlem 2 Ida D. Olsen
1 Varamedlem Sigurd Jenssen
2 Varamedlem Christian Holgersen
3 Varamedlem Rávdná Sarre

Kontakt styret på styret@thpk.no
 

Valgkomite
Navn Telefon E-post
Christian Holgersen
Arild Jørstad
Tine Haagensen

Kontakt valgkomiteen på valgkomite@thpk.no
 

Andre utnevninger
Verv Navn E-post Telefon
Faglig leder/Safety Officer Jon Erik Staurset j.e.staurset@gmail.com 90 04 72 96
Skoleansvarlig Arild Jørstad
** ** ** **
Kurskoordinator
Tandemkoordinator Vegard Mellem vmellem@gmail.com 41 21 21 26
Matriellansvarlig Arild Jørstad joersta@online.no
Webmaster Geir-Kyrre F. Olsen webmaster@thpk.no
90 95 90 86

 

Instruktører
Navn Telefon
 Morten Kjerstad  920 97 642
Jørgen Eilertsen
Arild Jørstad ***
Trond Håvard Gamst ***
Raymon S. Hansen ***
Tine Hågensen ***
Aleksander Wiik 97 03 98 01
Silvia Lutter ***

Kontakt instruktørene på instruktorer@thpk.no.
For spørsmål om kurs kurs@thpk.no
 

Vindmålerkomite
Navn Telefon
Eivind Larsen 99 16 03 07
Guttorm Lura ***
Raymond Sebergsen ***

Kontakt komiteen på vind@thpk.no